Fantastyczny Dzień Dziecka!

Jednym z działań w ramach projektu „ZDROWE RELACJE – ZGODNA RODZINA. Wzmocnienie systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie i przemocy ze względu na płeć w strefie transgranicznej. INNOWACYJNY PROGRAM SYSTEMOWY”, który jest finansowany z Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego była organizacja Rodzinnego Pikniku z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbyła się 1 czerwca 2023 r. na Wyspie Teatralnej, na której pojawiło się kilkaset osób!

Wszystko rozpoczęło się o godzinie 16:00, a świętujące tego dnia dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji: dmuchańców, elementów wesołego miasteczka, rozmaitych stoisk, zabaw i gier terenowych i tworzenia SLIME’ów. Ponadto na scenie zaprezentowali się członkowie zespołów działających w ramach Gubińskiego Domu Kultury: Akademii Malucha, szkół tańca Flava i Calipso. Całość zakończyła się koncertem wyjątkowego zespołu – Jakub Kujawa Play All Day.

Praktycznie wszystkie dzieci otrzymały darmowe prezenty finansowe w ramach projektu: bidony na wodę, termokubki, gry plażowe lub bańki mydlane. Było rodzinnie, wesoło, pogodnie i energicznie – czyli tak jak powinno być w ten wyjątkowy dzień!

Dodajmy, że w ramach projektu w piątek 2 czerwca, o godzinie 20:00, na Placu św. Jana Pawła II odbędzie się koncert dla zespołu Arka Noego. Zapraszamy!